Friday, 24 July 2015

Jak nawilżyć suchą cerę?

Trudno jest 24/7 mieć piękną cerę. Bywają okresy w naszym życiu, że nie wyglądamy najlepiej. Stresujemy się, nie mamy dobrej diety, nadużywamy alkoholu i wcinamy słodycze, czipsy itd. Super byłoby wstawać codziennie rano o 6, pić szklankę wody mineralnej i iść pobiegać. Następnie wrócić do domku, wziąć prysznic i zjeść wartościowe śniadanko. Później przeczytać poranną prasę i zabrać się do pracy. Ale kto ma na to czas? Gdzie do tego wszystkiego późne chodzenie spać, koszmary nocne, oglądanie seriali jeden za drugim. Tak się nie da. Ok.

Wieć jak dbać o skóre, aby wyglądała na zdrową?

Ponieważ mieszkam w Wielkiej Brytanii, a nie do końca ufam kosmetykom z Bootsa, czy SuperDrugs. robię zakupy online. Dzięki www.hiddenbeauty.eu nie musze przywozić z Polski torby kosmetyków, w miarę potrzeby robię zakupy online. Ceny rewelacyjne, duży asortyment, ciągle jakieś nowości kosmetyczne.
I tak właśnie znalazłam odpowiedż na moje pytanie o nawilżeniu skóry.

Odpowiedzią jest DERMOFUTURE - ZESTAW DO ZABIEGU ODMLADZAJACEGO

Jak to działa?

  • uelastycznia i napina skóre oraz zwieksza jej gestosc, 
  • rewitalizuje komórki skóry
  • nawilza i odzywia skóre
  • zmniejsza glebokosc zmarszczek
  • intensyfikuje procesy regeneracji skóry
  • wzmacnia funkcje metaboliczne skóry
Jak wygląda?
Zobaczcie sami na zdjęciu

Na stronie piszą, że przeznaczony jest do: "Cera odwodniona, sucha, wymagajaca glebokiego nawilzenia i odzywienia, cera dojrzala, niedobory skladników odzywczych zwiazanych ze starzeniem sie skóry i zmeczeniem. EFEKTY: natychmiastowy i dlugotrwaly wzrost jedrnosci i nawilzenia skóry. Cera widocznie wygladzona, wypoczeta, zmarszczki i bruzdy zostaja zredukowane."


Ja już kupiłam i sprawdza się idealnie. Polecam ten zestaw http://hiddenbeauty.eu/DERMOFUTURE-ZESTAW-DO-ZABIEGU-ODMLADZAJACEGO?search=dermofut&description=true&category_id=0&sub_category=true

Papa!No comments:

Post a Comment